Bilinçaltı hayatımızı nasıl etkiliyor?

Cevaplandı Cevaplandı

Kaygı korku kişinin nabzını etkiler . Duygusal yoğunluğu çok olan fikirler kolayca bilinçaltına ulaşıtığı zaman bu düşünceler tekrar tekrar aynı vücut reaksiyonlarını oluşturur . Bu durum da fiziksel rahatsızlıklara neden olur . ister bilinçli ister bilinç dışı görünsün her davranışın altında bilinçaltı bir motivasyon bulunur .

Bilinçaltımız günlük hayatta verdiğimiz kararlarımızdan yaptığımız davranışlara gördüğümüz rüyalara kadar her şeyi etkilemektedir. Bu yüzden insanları etki altına alabilmek için bilinçaltına doğru çalışmalar yapılmış hala da yapılıyor. Ayrıca bilinçaltımız sadece bizim düşündüğümüz ya da yaşadığımız şeylerle şekillenmiyor genetik olarak büyüklerimizden de aktarılabiliyor ve biz bilinçaltımızda onların da tecrübelerini yaşayarak hareket ediyoruz.

Bilinçaltımız günlük hayatta verdiğimiz kararlarımızdan yaptığımız davranışlara gördüğümüz rüyalara kadar her şeyi etkilemektedir. Bu yüzden insanları etki altına alabilmek için bilinçaltına doğru çalışmalar yapılmış hala da yapılıyor.

Cevabınızı eklemek için Giriş yapmalısınız

Sorunuzu sorun, soruları cevaplayın ve para kazanın.