İclal Aydın'ın 3 Kız Kardeşler kitabında bir adam vardı, bütün paraları yakıyordu. Karakterin ismi neydi?

Begüm Begüm Elvan
#Kitaplar, romanlar ve hikayeler
İpek
İpek Su

İclal Aydın'ın 3 kız kardeşler adlı romaninda bütün paraları yakan karakterin adı Mesuttur. Mesut onu bırakan ailesi tarafından mektup gelecek sandığı için postaneki mektupları çalar ve ordaki müdür bu durumu fark eder daha sonra müdür yani sadık baba onu evlat edinir ve öz evlatlarından ayirmayacak şekilde sever korur kollar

0
canan
canan efeci

MESUT. Akli dengesi pek yerinde olmayan ailesi tarafından terk edilmiş bir genç. Kitabın baş kahramanları ona sahip çıkıyor ve evlerine alıyorlar . Öz çocuklarından ayırmadan seviyorlar onu da . Aile evlerini satıp başka bir şehre taşınmak üzereyken mesut parayı yakıyor ve parasız kaldıkları için hiçbir yere gidemiyorlar. Sadık babanın (romanın baş kahramanlarından biri olan baba) kardeşinin evinde yaşamaya başlıyorlar.

0
Sema
Sema P.

İsim Mesuttur. Akli dengesini yitirmiş ve ailesi tarafından terk edilmiş bir karakterdir. Ona sahip çıkan aile farklı bir şehre taşınmak için hazırlık yaparken Mesut tüm paraları alıp yakıyor ve tüm aile parasız olarak kalıyor, evlerini de sattıkları için ne bir yere gidebiliyorlar ne de kalacak yerleri kalıyor.

0
Cevapla ve para kazan: Nasıl çalışıyor?

Cevabınızı eklemek için Giriş yapmalısınız

Sorunuzu sorun, soruları cevaplayın ve para kazanın

Diğer sorular