Okulu seviyor musunuz?

BlinkBlink Stay
#Dersler ve öğrenciler
Liys
Liys Kaya

Okul okul dediğin nedir ki gülüm diyerek başlamak istiyorum. Ben özle okuldayım ve gerçekten disiplinli bi okul ve bu da ne kadar benim için artıları olsa da gerçekten çok yoruyor. Arkadaşlarım olmasa katlanması kesinlikle daha zor bir yer olurdu ama allah tan onlar var da zaman biraz daha hızlı geçiyor. Ama arkadaşlarım olmasa da başımın çaresine bakabileceğimi düşünüyorum açıkçası. Neyse soruya geri dönecek olursa cevap TABİKİ HAYIR

0
Mehtap
Mehtap Öz

Okulu seviyorum tabiiki sevilmez mi hiç. Ben kendi adıma seviyorum bir şeyler araştırmak yeni şeyler öğrenmek arkadaşlarla deslerle hocalarla ya da havadan sudan muhabbet etmek hocalarla konuşmak fikirlerini paylaşmak onları dinlemek öğrenmek benim açımdan güzel keyifli bir şey . Bazı arkadaşlar sanırım pek sevmiyorlar .

0
Ayşe sena
Ayşe sena Lök

Okulu değil de ortamını seviyorum.Arkadaşları,kantinciyle sohbeti,nöbetçi öğrenciyle ortak iş yapmayı ne bileyim kuhasebecisini bile seviyorum ama dersler için aynı duyguları beslemiyorum.bence okulu seven de yoktur yani o ortam insani çekiyor. Liseyi bitirdikten sonra diyeceğiniz şeyleri şimdiden söyleyeyim size,ah be ne güzel günlerdi keşke o an farkında olsaydım.

0
Cevapla ve para kazan: Nasıl çalışıyor?

Cevabınızı eklemek için Giriş yapmalısınız

Sorunuzu sorun, soruları cevaplayın ve para kazanın

Diğer sorular