Rober Kiyosakinin En Ünlü Kitabı Nedir ?

Cevaplandı Cevaplandı

Öncelikle Robert T. Kiyosaki'nin kim olduğundan bahsetmekle başlamak istiyorum. Robert Toru Kiyosaki 8 Nisan 1947 yılında Hilo Hawaii sahillerinde doğmuştur.
İş adamı ve yazardır. Robet T. Kiyosaki rich global LLC nin ve kitaplar ve videolar aracılığıyla insanalra kişisel finans ve iş eğitimi sağlayan özel bir finansal eğitim şirketi olan rich dad company nin kurucusudur. Şirketin ana gelir kaynağı bağımsız kişiler tarafından Robert Toru Kiyosakinin marka olan adını kullanarak bir ücret karşılığında gerçekleştirilen zengin baba seminerlerinin franchise sahiplerinden gelmektedir.
Ayrıca yetişkinleri ve çocukları iş ve finansal kavramlar hakkında bilgilendirmek ve eğitmek için cashflow panosu ve yazılım oyunlarının yaratıcısıdır. Aynı zamanda Robert t. Kiyosakinin elli biri aşkın dile çevrilmiş ve en ünlü kitabı olan ve dünya çapında yirmi yedi milyon kopyayı satan uluslararası kişisel finans rich dad poor dad serisi de olmak üzere 26 dan fazla kitabın yazarıdır.

Vietnam savaşı sırasında bir helikopter savaş gemisi pilotu olarak görev almis ve burada hava madalyası almıştır. Robert t Kiyosaki 1974 yılında yaşamını tamamen değiştirdiğini söyleyerek edhard est seminerlerine katıldı.

Robert Toru Kiyosakinin en ünlü kitabı rich dad poor dad serisi yani Türkçesi zengin baba fakir baba olan seri olurken diğer kitaplarının arasında da nakit akışı ölüm çeyreği, zengin babanın yatırımcilik klavuzu, Amerika eski cumhurbaşkanı Donald Trump in olduğu zengin olmanızı istiyoruz adlı kitabı, fake, fake money, iş okulu, the business of the 21.
Century, retire young retire rich, rich dad's before you quit your job, second chance, zengin babanin zenginlik komplosu, who took my money, rich dad' s success story adlı kitaplari da sayılabilir.

Cevabınızı eklemek için Giriş yapmalısınız

Sorunuzu sorun, soruları cevaplayın ve para kazanın.