Seni en çok etkileyen şarkı ?

DaisyDaisy U
#Rastgele
Ege
Ege Flex

Pilli bebekten Kızım şarkısı. Kızım'ı Behzat'Ç şarkısından duymuştum. Bu şarkıyı ilk duyduğumda ağlamıştım, ama yaşımında küçüklüğü var tabiki. Kızım nerde nezaman çalsa içten içe bir istemsizlikle duygulanıe hüzünlenirim. Dizideki olay örgüsüde etkilemişti. Behzat kızını kaybetmişti. Ve arkada kızım çalıyordu. Baya derinden sarsmıştı beni. Üzücü cidden

1
Beyza
Beyza Kaya

Genel olarak Neşet Ertaş şarkıları beni derinden etkiler. Hemen hemen her şarkısını dinlediğimde ağlarım. Olaylara bakış açısı, eserlerinin arkasında durması, işlediği konular... Bunların hepsi beni hep etkiler Neşet Ertaş şarkılarında. Adam içten söylüyor, derinden söylüyor. Ağzından kötü söz çıkmadan, kimseye sataşmadan sadece işiyle ilgilenmesi de cabası. Yani genel olarak Neşet Ertaş dendiği anda yüreğim sızlar. En sevdiğim şarkısı da sen benimsin ben seninim.

0
Ali
Ali Kara

Halil Sezai - Gece Saçlım sanatçının sesi ve söylediği ortam ayrı bir etkiliyor insanı ama beni etkilemesinin en çok sebebi bir dostumun ortam veya ruh hali ne olursa olsun duyduğu an bu şarkıya ağlamasıdır. Beni etkileyen daha başka şarkılar çoktur evet yinede aklıma gelen ilk bu oldu bununla birlikte dostumun hüzünlü gözleri.

0
Cevapla ve para kazan: Nasıl çalışıyor?

Cevabınızı eklemek için Giriş yapmalısınız

Sorunuzu sorun, soruları cevaplayın ve para kazanın

Diğer sorular