Çay kaç şekerli içilir?

SılaSıla Kılıç
#Rastgele
Mehtap
Mehtap Öz

Çay 'ın kaç şekerli içildiği sorusunun cevabı kişiden kişiye değişir . Kimi insan tek şekerle çayını içer ,kimi çift şekerle içerken kimi de çok şekerli içer . Bazı insanlar da sade olarak yani şekersiz çay içmeyi tercih ederler . Bana göre çay 'ın tadını almak için şekersiz içilir .

0
Ali
Ali Kara

Açıkçası bazı dostlarımız sanki şeker fabrikaları varmışcasına çayı dört veya daha fazla şekerle içerler ya da bazıları çayı şekersiz içmesine rağmen yanında olanca tatlıyı yer. En garip içenleri ise aman tat versin canım diyerekten kaşığı şekere banıp içenlerdir, onlarınki psikolojiktir diye yorumluyorum. Ama gerçek çay tiryakileri bililer ki çay dediğin şekersiz ve harareti alması açısından tek başına içilir.

0
Eylül
Eylül Sarıoğlu

bu kişiden kişiye göre değişir ama ben resmen beleş çay bağımlısıyım biri yanımda içerse kaç şeker attığının hiç önemi yok isterse hiç atmasın ama ben o çaydan içerim neden bilmiyorum aslında çok iğrenç bir şey ama çok hoşuma gidiyor benim attığım normalde bardağına göre değişir ama küçük çay bardağıysa bir buçuk falan atarım ama şeker olmasa da hiç aramam yani

0
Cevapla ve para kazan: Nasıl çalışıyor?

Cevabınızı eklemek için Giriş yapmalısınız

Sorunuzu sorun, soruları cevaplayın ve para kazanın

Diğer sorular