Şimdiye kadar yaptığınız en iyi ve en kötü alımlar nelerdir?

Şimdiye kadar yaptığınız en iyi ve en kötü alımlar nelerdir? - Cevaplandı Cevaplandı
Şimdiye kadar yaptığınız en iyi ve en kötü alımlar nelerdir? | Cevap TR

Soruyu doğru anladıysam eğer satın aldığımız şeyler sanırım. Geri dönüp dönüp defalarca ya ben niye paramı yine boğazıma harcadım diye pişman oluyorum ahahahahh ama bence insan su hayatta ne alırsa alsın o aldığı şey o an kendisine çok güzel geldiği için alır sonradan geriye dönüp baktığında pişman olabilirsin ama bugün alıp 2 saat sonra pişman olup ileride lan iyi ki almışım da diyebilirsin. Bence bu işler hiç belli olmuyor. O yüzden de insan bir şey alıyorsa beğenerek alır ve o hep değerlidir. Nokta, sorusu olan varsa beklerim.

  • 🛑 Kötüye Kullanım Bildir
  • 🔗 Bağlantıyı kopyala

En iyisi 15tlye pembe bir squishy b... almıştım o yani. Çünkü en sevdiğim animenin bir itemine benziyor aynı zaman da squishy. Yaniiii mükemmel... En kötüsü de büyük ihtimalle gondola binmek için harcadığım 17tl para ve sushiye vermiş olduğun 52tlydi. Hala paralarını hatırlıyorum. Hatırladıkça içim acıyor. (Özellikle gondola verdiğim para çünkü karşılığında sadece ve sadece korku aldım, çok kötü bir deneyimdi.)

  • 🛑 Kötüye Kullanım Bildir
  • 🔗 Bağlantıyı kopyala

altinin dusuk oldugu bir seferde yaklasik 500 liralik bir altin almistim ama ayni hafta geri bozdurmustum hesabima bir sey olmasindan korktum ve zarar etmistim simdi onu tutsaydim krallar gibi yasardim herhalde. en iyi alimim ise ticaretin bir kismi. su an yatirim yaptim ve %80 kazancli gorunuyorum umarim oyle olur

  • 🛑 Kötüye Kullanım Bildir
  • 🔗 Bağlantıyı kopyala

Cevabınızı eklemek için Giriş yapmalısınız

Sorunuzu sorun, soruları cevaplayın ve para kazanın.