Andrew Tate, hangi popüler podcast'lere konuk olmuştur?

Andrew Tate, hangi popüler podcast Cevaplandı
Andrew Tate, hangi popüler podcast'lere konuk olmuştur? | Cevap TR

Andrew Tate, birçok popüler podcast programına konuk olarak katılmıştır. Bazı örnekler şunlardır:

The Joe Rogan Experience - Joe Rogan'ın sunumuyla popüler olan bu podcast'te Andrew Tate, 2020 yılında konuk olarak yer almıştır. Tartışılan konular arasında Tate'in dövüş sanatları kariyeri, OnlyFans hesabı ve hayat felsefesi yer almıştır.

London Real - Bu podcast programı, sunucu Brian Rose tarafından sunulmaktadır. Tate, 2020 yılında programda yer almıştır ve tartışılan konular arasında Tate'in mücadele kariyeri, yatırım stratejileri ve iş fikirleri yer almıştır.

The Art of Charm - Bu podcast programı, Jordan Harbinger ve AJ Harbinger tarafından sunulmaktadır. Tate, 2018 yılında programda yer almıştır ve tartışılan konular arasında Tate'in hayat hikayesi, mücadele kariyeri ve sosyal medya stratejileri yer almıştır.

The James Altucher Show - Bu podcast programı, yazar ve yatırımcı James Altucher tarafından sunulmaktadır. Tate, 2017 yılında programda yer almıştır ve tartışılan konular arasında Tate'in mücadele kariyeri, yatırım stratejileri ve iş fikirleri yer almıştır.

The Tim Ferriss Show - Bu podcast programı, yazar ve girişimci Tim Ferriss tarafından sunulmaktadır. Tate, 2020 yılında programda yer almıştır ve tartışılan konular arasında Tate'in mücadele kariyeri, yatırım stratejileri ve iş fikirleri yer almıştır.

The Mike Cernovich Podcast - Bu podcast programı, yazar ve gazeteci Mike Cernovich tarafından sunulmaktadır. Tate, 2018 yılında programda yer almıştır ve tartışılan konular arasında Tate'in mücadele kariyeri, hayat felsefesi ve sosyal medya stratejileri yer almıştır.

The Rich Dad Radio Show - Bu podcast programı, 'Zengin Baba, Yoksul Baba' kitabının yazarı olan Robert Kiyosaki tarafından sunulmaktadır. Tate, 2019 yılında programda yer almıştır ve tartışılan konular arasında Tate'in yatırım stratejileri ve iş fikirleri yer almıştır.

The London Hustle - Bu podcast programı, girişimci ve yazar Scarlet Russell tarafından sunulmaktadır. Tate, 2019 yılında programda yer almıştır ve tartışılan konular arasında Tate'in mücadele kariyeri, yatırım stratejileri ve iş fikirleri yer almıştır.

Bu, sadece Andrew Tate'in konuk olarak yer aldığı bazı podcast'lerin birkaç örneğidir. Tate, daha pek çok podcast programında konuk olarak yer almıştır ve geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

  • 🛑 Kötüye Kullanım Bildir
  • 🔗 Bağlantıyı kopyala

Cevabınızı eklemek için Giriş yapmalısınız

Sorunuzu sorun, soruları cevaplayın ve para kazanın.