Eğer kendi hayatınızı anlatan bir kitap yazsaydınız adı ne olurdu?

Eğer kendi hayatınızı anlatan bir kitap yazsaydınız adı ne olurdu? - Cevaplandı Cevaplandı
Eğer kendi hayatınızı anlatan bir kitap yazsaydınız adı ne olurdu? | Cevap TR

Aslında herkes gibi amatör yazılarım var şiirlerim kısa hikayelerim hatta şu an üstünde çalıştığım kısa bir filmim bile olacak umarım olur.Yazmaya başladığım ilk zamanlarda kendimle ilgili hayatımla ilgili çok denedim ama o kadar kolay olmadığını anladım.Beni yazmaya ve kitap okumaya iten ilk yazarlardan biridir Stephen King.Heralde adını Hayatımı Iskalamak diye koyardım.Çünkü ne yaşarsak yaşayalım ne başarırsak başaralım mutlaka ıskaladığımız çok şey olacak.Çok güzel soru teşekkürler:)

  • 🛑 Kötüye Kullanım Bildir
  • 🔗 Bağlantıyı kopyala

Hayatımı bi kitap olarak yazıp yayınlama şansım olsaydı ismini 'fazla siktir ettim' koyardım. Açıkçası çok uzun bi ömrüm olmadı şuana kadar ama şunu söyleyebilirim ki bazı şeyleri sürekli erteleyip duruyorum, çoğu zaman üşeniyorum. son zamanlarda bi kitap yazmaya başladım bi hobi olarak. henüz taslaklarda bile olsa ilk adımı atmak gerekir değil mi? Bu bi yana dursun, bazı psikolojik sorunlarım baş gösterebilir mental açıdan iyi değilim ve fazla pozitif bi insanım çok fazla

  • 🛑 Kötüye Kullanım Bildir
  • 🔗 Bağlantıyı kopyala

Yazmakla aram pek iyi olmasa da okumakla oldukça iyidir. Muhtemelen etkilendiğim yazarlardan esinlenerek kendi hayatımı anlatan kısa bir yazı yazabilirim ama otobiyografiye dönüşmeyeceği garantisi veremem :) Ailemle güzel bir hayat geçirdiğim için belki de ona uygun bir isim verirdim. Muhteşem Beşli, Neler Oluyor O Evde tarzı bir isim olabilirdi.

  • 🛑 Kötüye Kullanım Bildir
  • 🔗 Bağlantıyı kopyala

Cevabınızı eklemek için Giriş yapmalısınız

Sorunuzu sorun, soruları cevaplayın ve para kazanın.