20 Yaşında olan birine vereceğin en önemli tavsiye nedir?

20 Yaşında olan birine vereceğin en önemli tavsiye nedir? - Cevaplandı Cevaplandı
20 Yaşında olan birine vereceğin en önemli tavsiye nedir? | Cevap TR

20 yaşında olan birine verebileceğim en önemli tavsiye. Hayata sadece bir defa geliyoruz ve ne kadar yaşayacağımız belli olan bir şey değil. Bence tamda deli dolu yaşlardayken hiç bir şeyin içinde kalmaması gerekiyor insanın. Özellikle de o yaşlarda eğer Allah nasip eder de yaşarsak geçmişe dönüp baktığımda böyle güzel anılar yaşadım diyebilmek insanın hayatta gülümseyebileceği nadir şeylerden. Ayrıca annen baban onu bunu yapmana izin vermiyorsa bile dönüp onlara yarın yaşayacağımızın garantisi yokken bırak ta içimde hiç bir şey kalmadan geçirmiş olayım gençliğimi. Diye bilmeli insan.

  • 🛑 Kötüye Kullanım Bildir
  • 🔗 Bağlantıyı kopyala

Daha çok gençsin kendini büyüdüm zannediyorsun ama hiç bişey göründüğü gibi değil. Hayatına birsürü insan girecek sen her defasında bunun da ötesi gelmez diceksin ve en beteriyle karşılaşıcaksın. Bunlar iyilerden çok kötüler olucak. Önüne gelen her fırsatı değerlendirmeye çalış belki bidaha yakalayamayacaksın. Ve her türlü hatayı yapmaya açık ol seni büyütecek ve sana tecrübe kazandıracak şey bu yaptığın hatalar.

  • 🛑 Kötüye Kullanım Bildir
  • 🔗 Bağlantıyı kopyala

Aslında bunu bende merak ediyorum çünkü bende yeni girdim 20 yaşıma ama bence hayallerine ulaşmak için daha çok çabalamaliyiz bence ve mutluluk duyacağımız şeyler yapıyor olmamız lazım eğer arkadaşlarınla gezmek seni mutlu ediyorsa git ve onu yap yada müzik dinlemek ne bileyim nasıl mutlu oluyorsan onları daha çok yap ve 20. Yaşını güzel hatırla

  • 🛑 Kötüye Kullanım Bildir
  • 🔗 Bağlantıyı kopyala

Cevabınızı eklemek için Giriş yapmalısınız

Sorunuzu sorun, soruları cevaplayın ve para kazanın.